Süper Lig 2. Yarı Ne Zaman Başlayacak?

Süper Lig İkinci Yarı Ne Zaman Başlayacak?

Süper Lig'de ilk yarı sona erdi. İlk yarıda ligin zirvesini maalesef hakemler belirledi. İlk yarıyı Sivasspor tarihinde ve Süper Lig tarihinde ikinci defa ilk yarıyı lider tamamlayarak, tabii üst üste 2 sene lider tamamlayarak tarihe geçti.

Hakemlere bunun için teşekkür etmeliler :)

İkinci yarı birazdan başlayacak :) 23 Ocak'ta başlıyor maçlar arkadaşlar. 2. yarı 23 Ocak'ta başlaması lazım. Öyle biliyorum.

Hakemlerin belirlemediği, belirlese de Trabzonspor'un şampiyon olarak bitirdiği bir 2. yarı umud ediyorum. Ne kadar hayal olsa da...

Futbolun güzelliklerini görmek istiyorum. Hakeden şampiyon olsun. Kulüplerimiz başarılı olsun. Hakemlerimiz başarılı olsun. Türkiye başarılı olsun.

Süper Lig'in ikinci yarısı herkese hayırlı olsun.

Anahtar Kelimeler Şeyedelim: süperlig 2. yarı ne zaman başlıyor, ikinci yarı ne zaman başlıyor, süperlig 2.yarı, 2.yarı ne zaman başlıyor, süper ligin ikinci yarısı ne zaman başlıyor, ikinci yari futbolda ne zaman basliyor, 2.yarı ne zaman başlayacak, süperlig ıkıncı yarı zamanı, 2.yarı lig, ligin 2. yarısı ne zaman...

Kaliteli bir site mi görmek istiyorsunuz? Alın size Türkiye'nin en kaliteli sitelerinden biri:
Yeni Makale

Lütfen makalelere yorum yazmayacak arkadaşlar girmesin. Bir ziyaretçi bir yorum yeterde artar bile. Süper bir site ve forum bölümüde var. Elinizdeki makaleleri, bilgi içeren her türlü dökümanı, ödevlerinizi paylaşabilirsiniz. Hatta paylaşırsanız daha çok memnun olurum.


Hadi eyvAllah...

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !